Siedziba

Strona główna Stowarzyszenie Siedziba

Obecnie siedziba Stowarzyszenia mieści się w Opolu, przy ul. 1-go Maja 9 pok 93. Tam znajduje się biuro stowarzyszenia i odbywają się indywidualne zajęcia dzieci ze specjalistami (logopeda, psycholog, pedagog).

Po wieloletnich staraniach wiosną 2003 r. podpisaliśmy z Gminą Opole umowę użytkowania budynku przy ul. Jagiellonów 53. Jednakże budynek ten wymaga kapitalnego remontu, który rozpoczęliśmy wiosną 2009 r.

W związku z tym poszukujemy firm i osób prywatnych, które zechciałyby nam pomóc w realizacji naszego marzenia - stworzenia tętniącego życiem ośrodka, w którym wspieranie rozwoju i rehabilitacja dzieci z zespołem Downa prowadzone byłyby od urodzenia aż do dojrzałości (rehabilitacja ruchowa, konsultacje specjalistów, indywidualna terapia pedagogiczna, logopedyczna, wsparcie i pomoc dla rodziców, świetlica terapeutyczna dla dzieci z upośledzeniem umysłowym, różne formy zajęć poza szkolnych).

Wiadomo, że najtrudniej jest zacząć - ale udało się!

W pracowni pana mgr inż. Mirosława Paleja: TECHNO- ARCH w Opolu, powstał całkowicie za darmo projekt przebudowy naszego budynku. W grudniu 2007 r. otrzymaliśmy pozwolenie na budowę.

W pierwszej kolejności zostanie wymieniony dach. W zależności, ile wyniesie koszt tych prac, będziemy kontynuować remont, by jak najszybciej móc się przenieść do nowego domu, by tam się spotykać na różnych zajęciach, zabawach...

Naszą inicjatywę wspierają kolejne osoby i firmy, jeśli chcielibyście Państwo do nich dołączyć - serdecznie prosimy. Będziemy wdzięczni za każdą pomoc!

Zapraszamy do galerii zdjęć - siedziba.

OdwiedĹş nasz profil na

pop Styczeń 2007 nast
Po W S C P S N
Twoja przegladarka musi obslugiwac JavaScript by zobaczyć ten kalendarz.

Jesli chcesz otrzymywac aktualne informacje, wpisz ponizej swoj adres e-mail.