Strona główna

Ankieta

Czy korzystałbyś z forum dyskusyjnego na naszej stronie?


Dodaj wpis
Opole, 2008.03.21 godz. 14:34

Iwona Sz

Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłośći. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wsród przujaciół oraz Wesołego Alleluja Życzy rodzina Szewczyk z Julia

Strzelce Opolskie, 2008.03.21 godz. 12:33

Przemysław Strzyż

Radosnych i miłych Świąt Wielkanocnych , smacznego Święconego , mokrego Dyngusa życzy Przemek z rodziną

Opole, 2008.02.25 godz. 21:05

Joanna Łaba

Wielkie Dzięki Panie Przemku!
Przyznam, że zupełnie o tej naszej rocznicy zapomniałam...
Za rok, to chyba już nam tak się nie upiecze. Zapraszam do wytężonych myśli już dziś, bo za rok to będzie okrągłe 10 lat! Przyjdzie czas, by zrobić małe (a może duże?) podsumowanie.
W moim odczuciu to trochę wszystko zbyt wolniutko się toczy. Wygląda, niestety, że "Naszego Domu - Centrum Aktywności i Rehabilitacji dla dzieci " za rok też jeszcze nie będzie... A może...?
Pozdrawiam Wszystkich bardzo serdecznie, dziękuję za wszystkie okazywane dowody życzliwości i wyrozumiałości, za to, że JESTEŚCIE.
Życzę nam wszystkim lepszego rozwoju naszego Stowarzyszenia, życzę większego "rozruszania" i zaangażowania - dla dobra nas i naszych dzieci. Życzę Wszystkim dużo zdrowia, prawdziwej radości i sił.
Czekam na Państwa propozycje ,działania i wpisy. Wpisujcie się do Księgi, bo wtedy wiem, że tu zaglądacie ,że jesteśmy razem i że możemy na siebie liczyć...
Pozdrawiam serdecznie.
J. Łaba

strzelce opolskie, 2008.02.23 godz. 09:32

Przemysław Strzyż

Witam Wszystkich !!!
W dniu dzisiejszym upływa kolejna ,, 9 '' ROCZNICA POWSTANIA NASZEGO STOWARZYSZENIA w związku z tym chciałbym na ręce Pani Prezes J. Łaba złożyć najserdeczniejsze życzenia , wytrwałości , pomyślności w działalności na rzecz Naszych pociech i pełnej satysfakcji z pełnionej funkcji . My ze swej strony będziemy dzielnie wspierać na ile będzie to możliwe .
Pozdrawiam
Przemek

Opole, 2008.02.19 godz. 22:51

Iwona Szynol strona www: http://www.bobasy.pl/juliaszewczyk

Witam Wszystkich, widze że dawno tu nikogo niebyło zastanawiam się czemu i niemoge znalezc odpowiedzi?!! Mam nadzieje że zaniedługo spotkamy się znWszystkimi rodzicami wszystkich pociech na spotkaniu w Stowarzyszeniu. A zainteresowanych zapraszam do obejrzenie naszej córeczki na stronie www.bobasy.pl/juliaszewczyk

Wrocław, 2008.02.08 godz. 23:45

Mycha strona www: http://kalkulatoroc.info

Robicie dobre rzeczy, tak trzymać. Poza tym strona wykonana śliczne.

Częstochowa, 2008.01.17 godz. 20:28

Katarzyna Zyzik

Jestem mamą 3 letniej Natalki i jesteśmy z mężem bardzo szczęśliwi że mamy takią wspaniałą córcię.Teraz przygotowujemy ją do przedszkola. I postaram ysię o rodzeństwo. Jesteśmy szczęśliwymi rodzicami. Nie załamujcie się.

Kamieńsk, 2008.01.16 godz. 14:32

Anna Kowalska

Panie Przemku!

Cieszę się ogromnie,że mogłam choć trochę pomóc.Jeśli ma Pan jakieś pytania-służę pomocą.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

strzelce opolskie, 2008.01.15 godz. 22:34

Przemysław Strzyż

Pani Aniu
Bardzo serdecznie dziękuję za te ,,ciepłe słowa " , jestem bardzo wzruszony ,łza mi się ciśnie z oczu . Jeszcze raz bardzo dziękuję. Brak mi słów . Dziękuję
Pozdrawiam Przemek

Kamieńsk, 2008.01.15 godz. 16:48

Anna Kowalska

Pani Elu!
Mam 32 lata.I najwspanialszą siostrę pod słońcem-z zespołem Downa.Moja siostra ma juz 37 lat.O wychowywaniu dziecka z zespołem Downa mogłabym mówić bez końca:)Niech mi pani wierzy oraz wszystkie mamy takich dzieci.Ja osobiście dzieci z zespołem Downa uważam za niesamowity fenomen.I proszę Panie bardzo-nie załamujcie się.To naprawdę bardzo mądre ,a przedewszystkim wdzięczne dzieci.Moja siostra przeżyła już tyle lat .W czasach kiedy sie rodziła- matkom nie była łatwo-nie miały takiej wiedzy jak Panie.Moja mama o tym ,że ma dziecko z zespołem Downa dowiedziała się po miesiacu.dzieci nie chodziły wtedy do przedszkola,nie miały takich zajęć jakie z pewnością mają teraz dzieci z Zespołem Downa.Lekarze radzili mojej mamie oddać Marzenkę do zakładu,mówili,że nie potrafi wychować takiego dziecka,mówili również ,że jeśli dożyje 18 lat to będzie cud.A tymczasem-Marzenka żyje i jest super dzieckiem(dla mnie to zawsze dziecko)Jest oczkiem w głowie całej rodziny.I to nie tylko tej najbliższej,ale nawet tej dalszej.Ma doskonały kontakt z obcymi ludżmi.Ludzie wszędzie przyjmują ją bartdzo serdecznie.I myślę,że to ,że jest taka fajna,jak najbardziej normalna tak naprawdę trzeba zawdzieczać atmosferze w jakiej została wychowana.Zawsze była bardzo kochana,nikt nigdzie się jej nie wstydził,była i jest zabiarana na wszystkie wyjazdy czy imprezy.I proszę mi wierzyć....jak patrzę,jak wieczorem zasypia z mamą,jak żartuje z tatą to myślę sobie,że tak naprawdę to moich rodziców ,a także i mnie spotkało wielkie szczęście ,ze ją mamy.To ogromny skarb.
Pozdrawiam wszystkich rodziców!Nie załamujcie się tylko pamiętajcie ,aby dobrze to dziecko wychować,a przede wszystkim dać dużo,dużo miłości.I wierzcie mi-ta miłość wróci do Was podwójnie:)

Dodaj wpis

Odwiedź nasz profil na

pop Styczeń 2007 nast
P W S C P S N
Twoja przegladarka musi obslugiwac JavaScript by zobaczyć ten kalendarz.

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje, wpisz poniżej swój adres e-mail.