Strona główna

Ankieta

Czy korzystałbyś z forum dyskusyjnego na naszej stronie?


Dodaj wpis
Strzelce Opolskie, 2014.03.24 godz. 13:42

Przemysław Strzyż

Witam!!!
Chciałbym podziękować Wszystkim rodzicom , dzieciom z Trisomią 21 ich bliskim , którzy uczestniczyli we Mszy Św. w Strzelcach Op. z okazji Naszego święta za przybycie ( czasem naprawdę z odległych zakątków Opolszczyzny ) , za wspólną modlitwę ; między innymi o zdrowie dla mojego synka Szymona , za wspólne biesiadowanie.
Serdecznie Wam Wszystkim DZIĘKUJĘ . Przemek

wolbrom, 2013.04.05 godz. 23:21

justyna

Witam,
jestem studentka V roku pedagogiki specjalnej w Katowicach, pisze pracę magisterską dotyczącą Problemów rodziców dzieci z zespołem Downa mam ogromną prośbę, jeżeli ktoś z rodziców ma chwile czasu to prosiłabym o wypełnienie ankiety, która wyślę na maila, ankieta jest anonimowa, bardzo proszę o pomoc jeżeli, ktoś ma chwile czasu podaję maila justyna2253@wp.pl
z góry dziękuje
pozdrawiam

Wrocław, 2012.06.04 godz. 22:14

Emilia Jędrusik strona www: http://moje-ankiety.pl/respond-25967/sec-paeKQTFH.html

Drodzy Rodzice,

Jestem studentką V roku psychologii, a zarazem siostrą wspaniałej, 5-letniej dziewczynki z Zespołem Downa.

Prowadzę aktualnie badania do mojej pracy magisterskiej dotyczące uwarunkowań poczucia jakości życia rodziców dzieci z Zespołem Downa. W związku z tym bardzo zależałoby mi na tym, aby wzięli Państwo Pani udział w internetowym badaniu.

Wypełnienie kwestionariuszy zajmuje około 20 minut i jest anonimowe. Poniżej znajduje się link do strony z badaniem:

http://moje-ankiety.pl/respond-25967/sec-paeKQTFH.html

W związku z tym, iż badam uwarunkowanie poczucie jakości życia obojga rodziców, zależy mi na tym, by w badaniu wzięli udział zarówno mamy, jak i ojcowie.

Będę także wdzięczna za rozprzestrzenienie informacji o możliwości wzięcia udziału w badaniu innym rodzicom dzieci z Zespołem Downa.

Bardzo dziękuję za pomoc i poświęcony czas. I życzę wszystkim czerpania jak największej radości z posiadania tak cudownych i kochanych dzieciaków! :)

Cisownica, 2011.04.12 godz. 20:49

Jola Kluz

Witam
Jestem Jola. Jako, że jestem na 3 roku pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej, piszę prace licencjacką na temat funkcjonowania dziecka z zespołem Downa w rodzinie i szkole. Jeśli znajdą się rodzice dziecka z ZD tutaj, którzy byliby chętni do pomocy mi(chodzi o wypełnienie ankiety i odesłanie jej do mnie), to byłabym dozgonnie wdzięczna!
W miejscu, w którym mieszkam jest niewiele dzieci z tym zespołem, więc stąd pomysł, że może tutaj ktoś wyciągnie do mnie pomocną dłoń:)
Bardzo proszę o zgłoszenie swojej gotowości do wypełnienia ankiety na maila loka@op.pl
Dziękuję serdecznie;)
Jola.

Limanowa / Kraków, 2011.04.06 godz. 09:09

Edyta Wątroba

podaję adres e- mailowy : edyta063@wp.pl
jeszcze raz proszę o kontakt, serdecznie pozdrawiam
Edyta Wątroba

Limanowa / Kraków, 2011.04.06 godz. 09:06

Edyta Wątroba

Witam Państwa serdecznie,

Nazywam się Edyta Wątroba i jestem studentką III roku pedagogiki specjalnej ( specjalność oligofrenopedagogika i terapia pedagogiczna) Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie.

Obecnie jestem w trakcie pisania pracy dyplomowej i w związku z tym kieruje prośbę do Państwa Stowarzyszenia.

Czy Rodzice Dzieci z zespołem Downa nie zechcieli by uzupełnić krótkiej ankiety?

Jej wyniki chciałabym zebrać i opracować w mojej pracy. Ankieta dotyczy stosunku rodziców do dziecka , do sytuacji posiadania potomka obarczonego tym zespołem. Zdaję sobie sprawę, że Rodzice musieliby poświecić swój cenny czas na uzupełnienie ankiety, ale bardzo mi zależy na tym, żeby Państwo wyrazili chęć pomocy dla mnie, choć kilkoro Rodziców. Będę niezmiernie wdzięczna.

Ankietę wysłała bym do Państwa przez Internet, Rodzice chętni do jej uzupełnienia pobrali by ją z e-maila i w domu uzupełnili na własnych komputerach i odesłali mi mailem. Plik jest sporządzony w Word, uzupełnienie go nie będzie problemem,

Serdecznie jeszcze raz proszę o wyrażenie woli współpracy i pomocy .pozdrawiam Edyta Wątroba
P.S.
jeżeli rodzice wyrazili by zgodę na współpracę to proszę o kontakt e-mailowy ze mną, wyślę bezpośrednio ankietę, podkreślam jest ona anonimowa.
po napisaniu swej pracy zgodnie z prośbą Pani Joanny Łaby wyślę całą pracę na adres stowarzyszenia.

Konin, 2011.03.10 godz. 22:00

Ewa

Witam serdecznie
Obecnie piszę pracę licencjacką na temat: " Problemy dojrzewania i dorastania osób z zespołem Downa".

Moja praca porusza szereg problemów jakie spotykają na swojej drodze dorastające osoby z zespołem Downa tj.: dojrzewanie płciowe, ich seksualność, tożsamość płciowa, ponadto życie zawodowe i rekreacja.

Niestety mieszkam w bardzo małej
miejscowości, w której trudno jest mi przeprowadzić ankietę z
rodzicami dojrzewających i dorastających dzieci z zespołem Downa.

I tutaj pojawia się moja prośba do Państwa o pomoc w wypełnieniu ankiety.

Ankieta jest w formie elektronicznej i nie trzeba nic pobierać ani instalować.
Ankieta jest w 100% ANONIMOWA, a jej wyniki posłużą mi do wyciągnięcia odpowiednich wniosków na temat dojrzewania dzieci z zespołem Downa.

Oto link do ankiety:
http://moje-ankiety.pl/respond-6770/sec-1fWODrLX.html

Link zamieszczam za zgodą właściciela serwisu.

Pozdrawiam Ewa

Lubliniec, 2011.01.29 godz. 13:26

Ania Dudziak

Szanowni Państwo!
Jestem studentką V roku fizjoterapii na Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Obecnie piszę pracę magisterską na temat " ocena jakości życia dzieci z zespołem Downa". W celu zgłębienia tematu przeprowadzam ankiety z rodzicami, i z tym wiąże się moja ogromna prośba.Jeżeli posiadają Państwo troszkę czasu i chęci bardzo prosiłabym o kontakt na adres mailowy : redania@interia.pl, przesłałabym ankietę której wypełnienie zajmuje dosłownie 10-15 min. Mogę wysłać ją również w formie wydrukowanej. Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam
Ania Dudziak

Wrocław, 2011.01.27 godz. 12:22

Marta J.

Szanowni Państwo,
jestem psychologiem, asystenką w Dolnośląskiej Szkole Wyższej we Wrocławiu. Aktualnie przygotowuję pracę doktorską dotyczącą cech osobowościowych i temperamentalnych rodziców dzieci z autyzmem i rodziców dzieci z zespołem Downa. W związku z tym zwracam się do Państwa z prośbą o wypełenienie ankiet. Jeżeli ktoś z Pańswa mógłby mi pomóc proszę o kontakt pod adresem marta@josewicz.pl. Ankiety są całkowicie anonimowe, ich wypełnienie zabiera ok. 1,30 minut. Są to ankiety typu papier- ołówek (tzn. wypełaniane są w tradycyjny sposób). Ankiety dostarczę Państwu osobiście. Z góry dziękuję za pomoc. Marta J.

Warszawa, 2011.01.24 godz. 17:29

Marta

Witam,
jestem studentka V roku w Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, pisze pracę magisterską dotyczącą operacji plastycznych dzieci z zespołem Downa, prowadzę badania dotyczące opinii rodziców na temat chirurgi kosmetycznej u dzieci z zespołem Downa, ( nie muszą to być rodzice, którzy mieli jakąkolwiek styczność z tym zabiegiem)
mam wielką prośbę, jeżeli ktoś z rodziców ma chwile czasu prosiłabym o wypełnienie ankiety, która wyślę na maila, ponieważ tutaj nie można załączać plików w wordzie,
ankieta jest w pełni anonimowa i posłuży mi jedynie w celach naukowych
jeżeli, ktoś ma chwile czasu i ochotę, podaję maila m.stachyra@o2.pl
z góry dziękuje
pozdrawiam
Marta

Dodaj wpis

Odwiedź nasz profil na

pop Styczeń 2007 nast
P W S C P S N
Twoja przegladarka musi obslugiwac JavaScript by zobaczyć ten kalendarz.

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne informacje, wpisz poniżej swój adres e-mail.